Lista - Kategorie artykułów w sekcji
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Lista - Kategorie artykułów w sekcji

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-05-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Lista - Kategorie artykułów w sekcji

    Witam wszystkich,

    Temat był już poruszany jednak ja dobrego rozwiązania swojego problemu nie znalazłem. Pracuje na wersji 1.5.10

    Typ pozycji menu to "Lista - Kategorie artykułów w sekcji" -> po kliknięciu strona główna elegancko listuje kategorie -> po wybraniu danej kategorii listowane są artykuły w niej zawarte ale niestety w tabeli.

    Właśnie ta tabela stanowi mój problem. Jak zrobić aby lista tych artykułów nie znajdowała się w tabeli a była wyświetlana standardowo jak lista kategorii najlepiej by było gdyby tą listę dało się ustawić w 2-3 kolumnach.

    Próbowałem szukać komponentów w sekcji Structure and Navigation jednak nic co by dobrze pasowało nie znalazłem. Na forum było kilka teoretycznie pasujących wątków ale też nie do końca.

    Zależy mi na strukturze Menu->lista typów produktów -> lista wszystkich produktów z danego typu -> opis konkretnego produktu dlatego też typ pozycji manu "Lista - Kategorie artykułów w sekcji" jest tu chyba jedynym wyjściem jedynie ta tabela z artykułami przeszkadza.

    Będę wdzięczny za każdą pomoc i wskazówkę.
    Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez komin123 : 05-06-2009 16:30

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •