Błędy na stronie po wgraniu szablonów
Wyniki 1 do 10 z 29

Temat: Błędy na stronie po wgraniu szablonów

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-08-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Błędy na stronie po wgraniu szablonów

    Witam,
    moje pierwsze minuty z joomla i już mam problemy po wgraniu szablonów, ponieważ zamiast treści strony to jest cała masa ostrzeżeń i błędów w stylu:
    Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Paris' for '2.0/DST' instead in D:\xampplite\htdocs\joomla\libraries\joomla\utilit ies\date.php on line 56
    Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Paris' for '2.0/DST' instead in D:\xampplite\htdocs\joomla\libraries\joomla\utilit ies\date.php on line 117
    Dlaczego się pojawiają i jak im zaradzić.

    W zasadzie to teraz mam takie błędy nawet i w domyślnych szablonach jak i w panelu administracyjnym, o co chodzi?

    Mam jeszcze inny problem i żeby nie zaśmiecać forum to może tu się zapytam. Dałem hasło do roota do bazy danych i od tamtej pory nie mogę się dostać do myphpadmin, nie pokazuje się żaden login form żeby wpisać login i nowy pass tylko wywala błąd że się nie może połączyć, bez sensu. Na necie znalazłem że
    PHP clients need the password created in old format. to do this use OLD_PASSWORD function instead.
    Tylko że gdzie to niby miałoby być.
    Ostanio edytowane przez yethwa : 21-08-2009 10:06

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •