Forum Kunena 1.5.5 kompletne tłumaczenie na język polski
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Forum Kunena 1.5.5 kompletne tłumaczenie na język polski

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-02-2008
    Skąd
    Śląsk
    Wpisy
    29
    Punkty
    15

    Forum Kunena 1.5.5 kompletne tłumaczenie na język polski

    Witam!
    Ponieważ korzystam z forum Kunena 1.5.5, które przetłumaczyłem na swoje potrzeby, jak zwykle dzielę się z wami efektami swojej pracy.

    Tłumaczenie obejmuje również poprzednie wersje forum Kunena. Częściowo zostało oparte na materiałach odnalezionych na forum www.kunena.com:
    Zestaw polskich ikon dodany przez użytkownika forum na stronie www.kunena.com - tomaszc
    Tłumaczenie frontu i zaplecza częściowo bazuje na niekompletnych tłumaczeniach starszych wersji Kunena opublikowanych przez użytkowników: nastrychu, jakub, Helvehammer. Wprowadziłem zmiany, uzupełniłem liczne braki, dostosowałem do aktualnych wersji Forum Kunena.

    Poniżej znajdziecie linki do działu pobieralnia, gdzie znajduje się spakowana do zipa paczka zawierająca tłumaczenie frontu, zaplecza, polskie ikony.

    Tłumaczenie powinno być poprawne, choć pewnie jakieś usterki się pojawią w trakcie codziennego użytkowania (powstawało przy świetle księżyca).
    Czekam na wszystkie uwagi, które pomogą udoskonalić to tłumaczenie.

    język-polski.pl - forum Kunena - tłumaczenie

    Polecam także spolonizowany dodatek do Joomla! 1.5 Discussbot...
    Ostanio edytowane przez a4kadiusz : 25-08-2009 22:42 Powód: dodanie ikonki wiadomości


Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •