Witam,
Zachciało mi się CB 1.2.1 na joomli i teraz mam z tym problem. Obecnie mam joomla 1.5.14 + CB 1.2.1 + mod_cblogin, mod_comprofilerModerator, mod_comprofilerOnline.
zgodnie z zaleceniami wiki zainstalowałem komponent + moduły, w panelu z modułemi wyłączyłem standardowe logowanie i włączyłem logowanie CB, do tego zgodnie z zaleceniami wyłączyłem w ustawiniach joomli możliwość rejestracji użytkowników a w CB ustawiłem na TAK, niezależnie od ustawień globalnych.
teraz pojawia się problem, pojawia się melnu z logowanie, mozliwością rejestracji i jest pięknie, schody pojawiają się gdy chiałem zalogować się, w teorii mogę wpisać login i hasło , klikam loguj i nic zupełnie nic - pojawia mi się strona główna z możliwością logowania a przecież przedchwilą logowałem sie !!! , sam już nie wiem co robić przegladam forum i jakoś nic nie mogę znaleśc podobnego, Dodam tylko że synchronizacja z Tols poszłą bezproblemowo (tak mi sie wydaje) w CB login ustawiałem synchronizacja z CB na tak i na nie ale nic to niedawało.
na chwile obecną wypłukałem się z pomysłów, może ktoś z was wie gdzie robię błąd?