Witam

Mam takie pytanie chce zmienic ikony w joomla w kodzie php kod odpowiedzialny za te ikony jest podany niżej. Co trzeba do niego dopisać żeby wskazywał na konkretny katalog i ikonę. Wiem że można w szablonie utworzyc katalog images i tam umiescic nowe ikony ale nie oto mi chodzi. Zależy mi abym miał wieksza swobode w dodawaniu nowych ikon a nie tak jak do tej pory ze jak dodam nową ikone PDF to bedzie ona taka sama w każdym miejscu w systemie. A dzięki temu mogę mieć inna ikonę e-mail w artykułach inna w zakładce Kontakty (inne rozmiary wygląd) w php jestem noga. Jeżeli ktos potrafi mi pomoc będę bardzo wdzieczny może ktos zna jakis łatwiejszy sposob.


Kod PHP:
<div class="buttonheading">
        <?php if (!$this->print) : ?>
            <?php if ($this->params->get('show_email_icon')) : ?>
            <span>
            <?php echo JHTML::_('icon.email',  $this->article$this->params$this->access); ?>
            </span>
            <?php endif; ?>

            <?php if ( $this->params->get'show_print_icon' )) : ?>
            <span>
            <?php echo JHTML::_('icon.print_popup',  $this->article$this->params$this->access); ?>
            </span>
            <?php endif; ?>

            <?php if ($this->params->get('show_pdf_icon')) : ?>
            <span>
            <?php echo JHTML::_('icon.pdf',  $this->article$this->params$this->access); ?>
            </span>
            <?php endif; ?>
        <?php else : ?>
            <span>
            <?php echo JHTML::_('icon.print_screen',  $this->article$this->params$this->access); ?>
            </span>
        <?php endif; ?>
    </div>
<?php endif; ?>