Witam,
postanowilem rozpoczac moja przygode z Joomla i jak przystalo na pozadnego uzytkownika zapoznalem sie z dostepnymi materialami na temat instalacji i obslugi. Kiedy uznalem ze jestem przygotowany zabralem sie za instalacje, wybralem do tego serwer fimy Readyhosting ktory jest w 99% kompatybilny z Joomla, tak mi sie przynajmniej wydawalo , kreator instalacji wykazywal brak zgodnosci tylko przy; allow_url_fopen i short_open_tag, dopiero pozniej okazalo sie ze na serwerze za ktory place 99$ nie moge tworzyc MySql Database :mad: , ale to juz moja w tym glowa zeby wysepic od nich taka usluge.
Moj problem jest innej natury, mianowicie chcialem mimo wszystko zainstalowac Joomle, w tym celu zalozylem sobie konto tym razem na darmowym hostingu firmy bitmar.net i umiescilem pliki na serwerze, i tutaj zaczyna sie problem mianowicie przegladarka nie rozpoznaje Joomli, czyli klasyczny blad "HTTP 404 - File not found Internet Explorer".
Zastanawiam sie teraz co zrobilem nie tak, Joomla przecierz wpozadku bo startuje na innym serwerze. Czyzby niektore serwery nie "trawia" CMS-ow.
Nie wiem jekie inne dane bylyby pomocne, prosze mowic podam.
Znalazlem post z podobnym problemem, kolega mial to samo tylko u niego w "cudowny" sposob sprawa sie zorwiazala, u mnie nie chce .
Prosilbym o jakies wskazowki.
Dziekuje.