Cytat Wysłane przez AndrzejH Zobacz wiadomość
Treść licencji: http://gnu.org.pl/text/licencja-gnu.html
Zachęcam też do podzielenia się własnymi modyfikacjami z innymi użytkownikami. Tylko czy nie działasz za szybko?
Na tym forum chcemy pozbierać uwagi, spostrzeżenia i sugestie i uwzględniać to co uważamy za sensowne w kolejnych wersjach. Klika razy już zwracałem na to uwagę.
Czy za szybko? Hmn.... Chciałbym wykorzystać komponent w wobecnej wersji w moim portalu miejskim i dostosować go do własnych potrzeb lub ewentualnie poczekać na zmiany, jeśli nowa wersja komponentu pojawi się w zbliżonym czasie otwarcia mojego portalu.

Z moich potrzeb dodałbym:
- mozliwosc tworzenia dowolnych pol formularza np e-mail, telefon itp... menadarzer pól podobny do sobi2,
- powiekszone zdjecie aby nie wychodziło poza ramy przeglądarki,
- liczba ogloszen w kategorii przy nazwie kategorii w module wyswietlajacym kategorie,
- mozliwosc opublikowania ogloszenia w portalach spolecznosciowych. Wiem, ze facebook sie przejadł, ale taka funkcja napewno sie przyda, pozwoli na promocje serwisu ogłaszającego. Mozna wykorzystac standardowy plugin oferowany przz facebooka, w taki sposob aby uwzglednic miniaturke i krotki opis jaki tresc publikowanej tresci na scianie uzytkownia w portalu spoleznosciowym...
- mail do admina w przypadku napisania ogłoszenia, lub widoczny podział w panelu admina na nowe i stare ogloszenia.

Z mojej strony to chyba tyle. Pozdrawiam :-)