witam,

wczoraj mało nie wyszedłem z siebie przy próbach instalacji joomli, spędziłem kilka dobrych godzin na szperaniu po googlu i doszedłem do miejsca w którym zacząłem, ale po kolei:

+ mam hosting w cal.pl (tak, tak, naczytałem się już, nie musicie mnie za to karać, hehe)

+ joomla 1.5.17, którą wrzucam do folderu mojaDomena.pl/joomla (ponieważ chcę postawić sobie testową stronę, która nie będzie kolidowała z tą, która już wisi)

+ po przerzuceniu wszystkich rozpakowanych plików i wklepaniu w pasek przeglądarki mojaDomena.pl/joomla dostaję takie info:

Warning: require_once(/home/wlasciciel/domains/mojaDomena.pl/public_html/joomla/libraries/joomla/utilities/compat/compat.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/wlasciciel/domains/mojaDomena.pl/public_html/joomla/installation/includes/framework.php on line 49

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/wlasciciel/domains/mojaDomena.pl/public_html/joomla/libraries/joomla/utilities/compat/compat.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/wlasciciel/domains/mojaDomena.pl/public_html/joomla/installation/includes/framework.php on line 49


próbowałem różnych kombinacji z plikiem configuration, ze zmienianiem atrybutów, wrzucałem od nowa itp., ale zmieniało się całe nic... dodam, że nie jestem znawcą php, więc chwytam się wszystkich opcji, nawet tych, które mogą być bezsensowne jak się wie o co chodzi.


jeżeli ktoś ma pomysł co można zrobić albo jest pewny, że nic, to będę wdzięczny za info!

pozdrówki,
jarula71