Witam,
Jak zdefinować uprawnienia, dla poszczególnych grup Klientów?
Mam w tej chwili dwa portale informacyjno-handlowe.
Jeden z nich www.leonardo-kalisz.info adresowany jest do odbiorców detalicznych. Chciałem pierwotnie umieścić na nim ofertę dla hurtowników. Jednakże nie wiem jak dokonać zmian w uprawnieniach, tak aby detaliści nie widzieli jakie ceny mają hurtownicy. Procedura rejestracji klienta hurtowego musi wyglądać w ten sposób: rejestruje się, ale nadal nie widzi cen przeznaczonych dla niego. Musi on jeszcze przesłać dokumenty potwierdzające możność dokonywania zakupów hurtowych (w tym przypadku udowodnić, że jest agencją reklamową). Kiedy otrzymam dokumenty, chciałbym przydzielić go do grupy, która widzi (po zalogowaniu) ceny hurtowe. Jak to zrobić?
Aby nie robić bałaganu na drugim koncie uruchomiłem jego kopię na stronie www.leonardo-hurt.pl z myślą, aby była to strona dla hurtowników. Wiem, że detaliści będę chcieli zobaczyć jakie ceny ma hurtownik i chciałem stworzyć procedurę jak wyżej, z tym, że domyślnie nikt nie będzie na stronie hurtowej widział cen, a zobaczyć je będa mogły tylko potwierdzone agencje reklamowe (po zalogowaniu).
Czy takie coś jest do zrobienia. Proszę o pomoc jak to zrobić? Od 2 dni przeszukuję bezskutecznie forum, a na php nie znam.
Dodam jeszcze, że próbowałem zmienić w konfiguracji wyświetlanie cen dla zalogowanych Klientów, ale sypie mi się templatka.
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Leonardo
Skype: leonardo-kalisz