Witam serdecznie,

Mam następujący problem.
Miałem stronę w joomla 1.5.14 na serwerze w katalogu o przykładowej nazwie "aaa". Ta strona miała nazwę i bazę danych o przykładowej nazwie "AAA". Miałem tam wstawiony szablon i wszystko pięknie poustawiane.
Wczoraj założyłem drugą stronę w joomla 1.5.20 w innym katalogu o przykładowej nazwie "bbb". Jadnak przez nieznajomość tematu zainstalowałem joomlę w katalogu "bbb" na ustawieniach tej pierwszej strony (taki sam: typ bazy, nazwa serwera, użytkownik i baza danych) Następnie wgrałem sobie szablon i przystąpiłem do projektowania sobie wyglądu witryny.
Dzisiaj zorientowałem się, ku mojemu przerażeniu, że na pod adresem mojej pierwszej witryny "aaa" jest domyślny szablon joomla z menu i wpisami takimi jak na tej nowej stronie a po wyglądzie i treściach pierwszej strony nie ma śladu! Ponadto nie mogę się zalogować do panelu administracyjnego tej pierwszej strony.

Czy istnieje jakiś sposób przywrócenia tej mojej pierwszej strony? Może to być nawet kosztem usunięcia tej drugiej.

Przepraszam jeśli mój sposób wyrażania się jest nie precyzyjny ale nie jestem orłem jak widać w tej dziedzinie.....
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.