Witam,

chciałabym dodać do wnętrza artykułu ikonkę drukareczki z opcją drukuj - dokladnie taką jaka jest domyslnie w częsci buttonheading.

Nie może zostać tam gdzie jest normalnie, poniewaz każdy artykul w przeglądzie kategorii, w której ma byc opcja drukowania, ma postać jednego prostokątu, który wysuwa zawartosc treści na zasadzie accordion...

Kombinowalam wg instruktażu @Joli TUTAJ , doszłam do opcji wstawienia aktywnj ikonki drukuj do druku całej strony:

Kod HTML:
<a href="#" onclick="window.print();return false;">
ale nie mogę dojść do tego jak wstawic do artykułu link ze ściezką do druku danego artykułu.

próbowałam tak jak poniżej, ale wogóle nie identyfikuje tego <?php echo $Itemid;?> jako id artykulu

Kod HTML:
<a href="index.php?view=article&catid=1:dla-was&id=<?php echo $Itemid;?>:badania&tmpl=component&print=1&layout=default&page=" title="Drukuj" onclick="window.open(this.href,'win2','status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no,menubar=no,resizable=yes,width=640,height=480,directories=no,location=no'); return false;" rel="nofollow"> drukuj </a>
 
...i otwiera okienko jednak zupelnie z czymś innym - wygląda to jak lista zawartości kategorii z opcją filtru itd ( ale bez tytulów tylko opcje i numery wierszy )