Witam
Str jest na servere zicom.pl, joomla 1.5.21, wszystko było fajnie dopuki nie "uaktualnili php" w bazie na php5 z php4, teraz nie instaluje mi większości komponentów( np:jevens,com_rwcards ), mam natomiast ciekawy komunikat:b1.jpgb2.jpg

na witrynie natomiast jest:Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /vservers/ugskrzyszow/wwwroot/components/com_rwcards/rwcards.php on line 11

Notice: Undefined variable: Itemid in /vservers/ugskrzyszow/wwwroot/components/com_rwcards/rwcards.php on line 71

Notice: Undefined variable: categoryName in /vservers/ugskrzyszow/wwwroot/components/com_rwcards/rwcards.html.php on line 69
Wybierz kategorię klikajšc na napis lub zdjęcie

W tej kategorii nie ma żadnej kartki, lub nie została opbublikowana.
Fatal error: Call to undefined method rwcards_html::RWCardsWriteFooter() in /vservers/ugskrzyszow/wwwroot/components/com_rwcards/rwcards.php on line 376

(pomijając fakt braku kartek bo choć były to ich nie widzi)

Jak widac n a zrzutach taki sam komunikat mam do jevens, i wielu innych. Czytam posty o podobnej problematyce ale nie wiele z tego mi pomogło, a częsci zwyczajnie nie rozumie. Proszę o pomoc jak można to tak jak dla laika)
pozdrawiam i z góry dzięki.