Witam

Mam problem po aktualizacji joomla 1.5.23 i VM 1.1.9 nie umiem sobie z tym poradzić i mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.

W zasadzie mam 3 problemy związane z VM:

1. Podczas procesu zamówienia i wyboru płatności PAY PAL ukazuje się taki komunikat:


Notice: Use of undefined constant PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON - assumed 'PAYPAL_API_DIRECT_PAYMENT_ON' in /shop/administrator/components/com_virtuemart/classes/ps_checkout.php on line 809

Wcześniej nie miałem problemów z ta metoda płatności. Dodatkowo do wyboru używam jeszcze platnosci.pl i tutaj wszystko działa bardzo dobrze.

2. Dodatkowo mały problemik, ktory doslownie przed chwilka zauważyłem... zaplecze Virtuemart w zakładce zamówienia/lista zamówień gdy chce wydrukować zamówienie u góry pojawił się komunikat, którego też wcześniej nie miałem...

Notice: Undefined index: last_browse_parameters in /shop/administrator/components/com_virtuemart/classes/htmlTools.class.php on line 1021

3. Trzecia sprawa do podwojne logowanie do VM... da się raz zalogować do zaplecza administracyjnego bez podwójnego klepania hasła po wejściu do VM?

Z góry wszystkim chętnym dziękuję za okazaną pomoc i wyrozumiałość.

Pozdrawiam

Pomix