Witam!
Proszę o pomoc. Mam dziwny problem otóż:

Z dniem dzisiejszym na stronie wystąpił dziwny błąd. Strona nie ładuje się po wpisaniu do przeglądarki adresu. Obojętnie czy jest to www.radiouni.avx.pl czy też www.radiouniwersytet.pl
Automatycznie powinien ładować się index.php z systemu Joomla - niestety tak się nie dzieje.

Co ciekawsze - gdy wpisze w pasku adresu jakąkolwiek inną stronę np www.radiouniwersytet.pl/ramowka.html - strona ładuje się bez problemu - niestety kiedy kliknę na \"Aktualnosci\" odpowiadające powrotowi do strony glownej - znow otrzymuje biały ekran - tak jakby index był pusty i nie ładował strony. Wczoraj strona działała bez zarzutu.

Sprawdzałem baze danych - naprawiłem wszystkie tabele - jednak phpmyadmin nie wykazał, żeby jakas była uszkodzona. Sprawdzałem plik index.php i zawiera on dane. W panelu adminstracyjnym Joomli, kiedy wyłącze strone z komunikatem o konserwacji strony - index.php się ładuje bez problemu.

Nadpisałem istniejący index.php swoja starą kopią tego pliku - bez rezultatu wciąż to samo. Czyli prawdopodobnie wina nie leży po stronie tego pliku. Sprawdzałem .htaccess ale również wygląda na prawidłowy - dla pewności również nadgrałem backup - bez skutku.

Kończa mi się pomysły i nie wiem czego może być to wina. Podkreślam, że strona nie ładuje się tylko po bezpośrednim wpisaniu adresu domeny. Nie reaguje również na wpisanie /index.php

Proszę o pomoc