Witam,

posiadam stronę opartą na Joomla 1.7.3. Gdy zakończyłem prace, wykupiłem nową domenę i przeniosłem całą Joomle (wraz z bazą) do nowego folderu i nowej bazy (hosting pozostał ten sam). Myślałem, że przenosiny przebiegły pomyślnie, gdyż cały front end działał tak jak powinien. Po zalogowaniu się do panelu Admina też nie widziałem żadnych błędów. Dzisiaj jednak chciałem wyedytować jeden artykuł i okazało się, że nie wszystko jest OK. Po wejściu na "Artykuły" wyświetla mi się lista artykułów (jakaś mniej zgrabna niż zwykle), ale nie mam w ogóle menu joomli i paska z przyciskami dodania nowego artykułu, kasowania, kopiowania itp. Na samym dole pod listą artykułów mam informację o błędzie:

Kod:
500 - Nieznany błąd
JHtmlBatch::language nieobsługiwane.
Wróć na pulpit
Nie bardzo wiem co może być nie tak. Wszystko inne działa, mogę wejść na "Rozszerzenia", mogę dodać nowe artykuł z pulpitu, wejść w konfiguracje i zarządzanie menu), tylko podstrona z listą artykułów wyświetla się źle i wyskakuje błąd jak powyżej.

Proszę o pomoc w tej sprawie
Pozdrawiam

PS. Nie wie czy dobrze zrobiłem, ale założyłem temat w tej kategorii, bo problem zaczął się po migracji.