Witam! W Joomla 1.7.3 chciałem nadpisac wygląd artykułów (HTML). W swoim szablonie utworzyłem folder html, w nim com_content, potem article, a do niego z kolei przekopiowałem plik components/com_content/views/article/tmpl/default.php

Kolejny krok - niewielka zmiana w kopiowanym pliku + zmiana nazwy pliku na inny.
Trzeci krok - w opcjach globalnych artykułów w zakładce Artykuły zmieniłem "Układ prezentacji" na nazwę skopiowanego pliku.

I nie działa. Kod HTML artykułów się nie zmienia. Co ciekawe gdy nie zmienię nazwy kopiowanego pliku i nie zmienię żadnych opcji w ustawieniach artykułów - wtedy działa! Problem jednak wtedy jest taki, że nie mogę wejść do zarządzania dodatkami (wyświetla się pusta strona)... Z kolei w szablonie beez5 w folderze html nazwa skopiowanego pliku nie została zmieniona... Już zgłupiałem... nie wiem co jest nie tak



---------- Post dodany o 13:43 ---------- Poprzedni post był o 11:46 ----------

Ogólnie stwierdzam, że ta J 1.7 chyba niezbyt dopracowanaa... Cuda, normalnie cuda się dzieją... W ogóle juz na starcie musiałem zmienić opcję display_errors w pliku php.ini z On na Off ... Raz mogę wejsć do panelu zarządzania dodatkami raz nie... Straszne rzeczy
Poza tym - nie wiem co jest przyczyną - na xampp poruszanie się po zapleczu odbywa się strasznie wolno... Bardzo wolno ładuje kolejne strony... Coś tu jest chyba nie tak