Nie wiem czy znajde tu pomoc, ale... nie wiem o co chodzi w jednej ze stron przeze mnie robionych www.cracovia-barocca.malopolska.pl. A jaki problem mam? Otóż... robię tę stronę na monitorze 17 cali i u mnie wszytsko jest oki. Ale juz na monitorze 15 cali czesc obrazka (ta z panorama krakowa i ta na samym dole) przesuwaja się o jakieś 2 mm w lewo. Dodam ze i na gorze i na dole po prawej i lewej stronie obrazka wystepowal pasek nitow, ktory zamalowalam na czarno i ustawilam na szerokosc 1px, zeby sie powtarzal rowno)wyglada to mniej wiecej tak ---------Iglowna czesc stronyI----------
No i nie wiem, wydaje mi sie, że juz zrobiłam wszytsko co mogłam, żeby się wyrównało ale okazuje się, że to przesunięcie nadal jest. A może ktoś mi podpowie jak zmienić kod strony, żeby w ogóle usunąć te paski nitów a główna częśc strony została na środku a nie przesuwała się do lewego brzegu??? Póki co kod jest taki:

<body>
<table width="100%" height="222" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td align="center" valign="top"><table width="100%" height="0" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td align="center" valign="top" background="<?php echo $mosConfig_live_site;?>/templates/<?php echo $cur_template;?>/images/topa_bck.png">&nbsp;</td>
</td></tr></table>
<td width="1000" height="222" align="center" valign="middle" background="<?php echo $mosConfig_live_site;?>/templates/<?php echo $cur_template;?>/images/topc.png">&nbsp;</td>
<td align="center" valign="top"><table width="100%" height="0" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<tr>
<td align="center" valign="top" background="<?php echo $mosConfig_live_site;?>/templates/<?php echo $cur_template;?>/images/topa_bck.png">&nbsp;</td>
</tr>
</table></td>

Echh, ktoś pomoże???