Witam. Mam taki problem, bo kiedyś szukałem czegoś i wydawało mi się, że znalazłem przypadkiem dodatek który pozwala na przeniesienie artykułów z bazy MySQL do zwykłych plików TXT, co pozwalało na zmianę joomli prawie w statyczną witrynę opartą na zwykłym HTML. Oczywiście nie do końca, bo nadal cała baza funkcjonowała ale dodatek ten zamieniał tylko artykuły wyciągając je z bazy, dzięki czemu mogliśmy tak zaoszczędzić miejsce w bazie, wiadomo co to daje, jakie ma konsekwencje, itd...
Różnie bywa z serwerami, czasami bazy dostępne dla witryny są stosunkowo skromne a witryna się rozwija... I tak sobie jakiś czas temu pomyślałem, że fajnie jak bym odnalazł znowu to na co trafiłem przypadkiem i użyłbym tego do zamiany archiwalnych tekstów na stronie, bo po co mają mi zalegać w bazie skoro jest to bardziej... powiedzmy... zapis historyczny.

Przeglądałem te http://extensions.joomla.org/ tak samo próbowałem coś wyszukać na zwykłym googlu ale nici, mogłem coś przegapić albo się pomylić, ale mam wrażenie że to właśnie o joomlę chodzi a nie jakiś inny CMS bo z joomlą jestem związany mniej więcej od czasu powstania 1.5 i używam najnowszej wersji 1.5.26 . Nawiasem mówiąc trochę mnie szokują te zmiany wersji teraz 1.6 1.7 2.5 3.0 itd heh

Tak czy siak... mam pytanie do Was, czy może kojarzycie taki dodatek do joomli ? Niestety nie pamiętam nazwy.
Pozdrawiam.