Witam,

kolejny raz zwracam się o pomoc, gdyż po przeszukaniu wielu wątków nie potrafię sobie poradzić, z pewnymi sprawami. Z góry przepraszam za błędy, ale jestem początkująca w temacie edycji css.
Na stronie, którą się zajmuję http://www.sp12gliwice.xo.pl/ na głównej stronie znajduję się grafika NEWS wraz z podkreśleniem. Grafika poprawnie wyświetla się w Firefoxie i Chromie a w IE niestety nie. Postanowiłam ją czymś innym zastąpić, ale niestety nie potrafię znaleźć w jakim pliku jest kod odpowiadający za wyświetlanie, próbowałam zbadać element za pomocą Firebuga, ale nadal nie potrafię go zlokalizować.
Drugi mój problem to szerokość kolumn. Ze względu na niestandardową szerokość niektórych dokumentów muszę poszerzyć główną kolumnę. Potrafię zmienić szerokość kolumn w kodzie, ale wtedy główne grafiki odpowiadające za wyświetlanie nazw kolumn są brzydko obcięte, a zawartość zamiast przesuwać się do zewnątrz, jest nadal w tym samym miejscu. Jak rozumiem, aby tytuły nie były obcięte trzeba będzie przerobić grafiki?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc