Witam.
Mam problem wrzuceniem pierwszej strony do internetu.
Zrobiłam kopie zapasową strony zrobionej w joomla 2.5.14 programem Akeeba Backup 3.3.13 core, po czym założyłam konto na prv.pl (darmowy hosting) i total commanderem wrzuciłam rozpakowaną kopię na stronę (kickstartem się nie dało, trzeba było ręcznie).
Gdy weszłam na swoją stronę żeby dokończyć dzieła ujrzałam to: http://mksmechanik.prv.pl/installation/index.php.
To znaczy nie do końca, gdyż były pewne problemy z dostępem do ścieżki zapisu ale z tym to sobie akurat poradziłam.
Czyli: mam źle ustawiony Język domyślny MB (no) oraz wysyłanie plików (no).
Problem może leżeć w tym, że nie stworzyłam klienta ftp podczas instalacji joomla, ale nie wiem czy to problem bo nauczyciel mówił, że to dobrze i tylko powinnam podmienić bazę danych czyli wrzucić tą z localhosta.
Teraz nie mogę na serwerze lokalnym utworzyć klienta ftp (jedynie ręcznie w configuraton.php - zrobiłam jak umiałam, nie pomogło).
Gdy chciałam ją zaimportować bazę danych do prv.pl wyskakiwał error Nie można odczytać pliku.
Proszę o pomoc, strona ma być gotowa na 8 stycznia, a słowa nauczyciela pośrednio zlecającego

Nie wiem czy to możliwe, ale spróbuj zainstalować jeszcze raz pod innym adresem
może faktycznie coś kliknęłaś i trudno to odwrócić
raczej nie pomagają.