Witam!
Kochani, mam do Was pytanie, bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie. Chodzi o problem ze znalezieniem jakiegoś darmowego narzędzia do stworzenia szablonu strony. Nie jestem developerem oprogramowania, nie zarabiam na tym ale chciałbym społecznie zrobić prostą stronę internetową dla pewnej wspólnoty parafialnej. I nawet ją zrobiłem w programie WebSite X5 Evolution 10. Problemem jest to, że to oprogramowanie nie ma możliwości dzielenia menu na strefy tematyczne. Zrobiłem ją jednak ale "na piechotę" co skutkuje tym, ze powstaje problem polegający na tym, że wstawienie jakiejś grafiki, artykułu w głównym obszarze strony wpływa na to, że często rozjeżdżają się graficznie inne elementy strony - bo menu jest elementem tego własnie, głównego obszaru. Bardzo duże możliwości w tym zakresie daje platforma Joomla, która jest darmowa ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego narzędzia by stworzyć/skopiować takie sam układ graficzny.
Istnieją narzędzia takie jak Artisteer 4 ale jest to dość drogie narzędzie, ja to robię społecznie a do tego przecież mówiąc o Joomla mamy przecież na myśli oprogramowanie Open Source....
W związku z tum mam pytanie, czy mógłby mi ktoś pomóc i doradzić czy istnieje jakiś program/rozszerzenie/narzędzie w którym mógłbym stworzyć taki szablon grafiki jak na stronie http://michaelbem.odnowa.org ?
Uprzejmie proszę o pomoc bo jestem dość początkującym a nie wiem co mam robić....

Pozdrawiam,
Piotr L.