Witam serdecznie,

1. Mam problem zwiazny z pozycjonowaniem , umiescilem z 2 dni temu w wielu wyszukiwarkach adres mojej strony rowniez w google, niesttey nawet po wpisaniu adresu mojej strony do przegladarki nie mowiac juz o slowach kluczach nie pokazuje sie wogole nic, czy wie moze ktos jaki popelnilem bład?
2. Zakupilem domene pod moja strone i tu mam pytanko - jesli podepne moj pierwotny adres pod ta domene , to czy statysttyki ktore mam zrobione w stat24 ktore sa zarejestrowane na moj pierwotny adres beda dzialac jesli ktos wejdzie na adres tej nowej domeny?. Wg. mnie to chyab bedzie nastepowalo zwykle przekierowanie i statystki beda dzialac i po wpisaniu pierwotnego adresu jak i tego nowego z zakupionej domeny czy sie myle?
3. Ostatnie pytanie rowniez dotyczace tej nowej domeny, czy jesli juz bede mial strone pod nowa nazwa wynikajaca z zakupionej domeny, to czy znowu musze umieszczac strone w katalogach i wyszukiwarkach pod ta nowa nazwa, dokonujac oddzielnego pozycjonowania dla tego nowego adresu?

Na koniec czy zna ktos moze dobry wykaz katalowgow w ktroych mozna umieszcac stronki i moze jakies generatory umieszczania strony w wielu wyszukiwarkach na raz?

z gory dziekuje za odpowedzi