Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi użytkownikami Wiele razy udało mi się znaleźć odpowiedź na jakiś problem dzięki Waszej społeczności, jednak tym razem jest inaczej, nigdzie nie napotkałem opisu problemu podobnego do mojego.

Zaczęło się 2 dni temu, kiedy przy chodzeniu po frontendzie zaczęło się długie "oczekiwanie na" zakończone zazwyczaj Internal 500 albo "połączenie zostało zresetowane". Co jakiś czas udawało się odświeżyć stronę. Jednocześnie backend hulał, artykuły nienaruszone, można wczytywać edytować itd. Pierwsza myśl - coś po stronie mojego hostingu czyli home.pl. Po długim oczekiwaniu na odpowiedź - nie, u nich wszystko jest w porządku. Napisałem od razu, że nie jest i żeby sprawdzili ponownie. Znowu to samo, nic nie widzą, ale sugerują żebym wyczyścił przeglądarkę. OK, pomogło, ale na chwilę. Później znowu to samo, coraz rzadziej udaje się otworzyć stronę.

Sprawdziłem więc każdy moduł, komponent i plugin, odłączając go i sprawdzając frontend. Nic. Uruchomiłem więc Chrome Check My links (działa tylko na Chrome) i porażka - 40-50% linków wyświetlało mi jako błędne, podczas gdy wiem że wszystkie są ok. Tak samo jest z Google, mimo licznych odwiedzin robota nie indeksuje artykułów, a jak indeksuje to po jednym na dzień - pewnie gdy uda mu się do niego dobić.

Dalej, zainstalowałem tę samą templatkę na tej samej wersji Joomli z obszernym Quickstartem na innym adresie, ale też w home - śmiga.

Więc mam pytanie: czy ktoś z Was może mieć pomysł, o co chodzi, poza wersją że home niedbale sprawdza to co ma sprawdzać...?

Ja już nie mam pomysłów, co z tym zrobić. Być może potrzeba żeby ktoś spojrzał na to świeżym okiem i bez emocji.

Wersja Joomli 3.2.2, template SJ Financial Smartaddons'a.


Z góry dziękuję za pomoc,

Artur