Przepraszam jeśli tytuł jest mętny i tym bardziej, jesli odpowiedź na mój problem się już pojawiła, a ja odpowiedzi tej nie odnalazłem.

Tworzę sklep internetowy na komponencie Virtue Mart pond joomlą 2.5.2 Na stronie wykorzystałem templatkę rt-hexeris od rocket theme.

Chciałem zmodyfikować Częściowo wygląd templatki, głównie chodziło o zmianę koloru tła w mainbody z białego na błękitne, zmianę koloru części z czcionek i totania tła pod niektórymi tytułami.

Stronę tworzyłem na xamppie dla wygody i bez problemu udało mi się zmodyfikować wygląd strony poprzez pliki css templatki, jak i samego Virtue Mart. Kiedy jednak wgrałem stronę na serwer pojawiły się problemy. Jakkolwiek pliki Virtuemarta zachowały zmiany, o tyle pliki templatki już nie.
Sprawdzałem na serwerze, mam pełne uprawnienie (777) do plików, pliki css są przeedytowane i zawierają nową treść, ale na stronie widzę stary wygląd.
Kiedy włączam firebuga pokazuje mi on jakoby plik css (ścieżka pokazana w firebugu się zgadza) miał inną treść niż ten wgrany na serwer.
Edytowałem treść pliku w firebugu. Wgrywałem go ponownie na serwer, na serwerze jest zmieniony. Strona się nie zmienia.

Sprawdzalem stronę z innych przeglądarek, a nawet komputerów, węsząc jakiś problem z propagacją, ale nic z tych rzeczy.

Czy kwestią mogą być pliki less i je równiez powinienem przeedytować?

Templatka jest przygotowana jednocześnie pod joomlę 2.5 jak i 3.x więc je zawiera.

Dziękuję i pozdrawiam.