Dzień dobry,


Od dłuższego czasu prowadzę stronę internetową szkoły opartą na CMS joomla. Jako galerię zainstalowałem na samym początku Phocagalery. Obecnie jest już około 500 galerii. Gdy przekroczyłem tę magiczną liczbę zaczął pojawiać się problem związany z niemożliwością ręcznej zmiany kolejności wyświetlania podkategorii i kategorii w nowo tworzonych, co wcześniej nie było problemem. Obecnie gdy dodaję nową kategorię lub podkategorię tworzy się ona tak jak zwykle i zapisuje jako ostatnia i nie mogę ręcznie zmienić i zapisać jej na początku, tak, żeby była właściwa numeracja i wyświetlała się w odpowiedniej kolejności, np. w kategorii nadrzędnej. Jeśli zapiszę ją na początku otrzymuje numer "0" i nie mogę zmienić numeru, a kolejne kategorie jeśli będę tworzył i zapisywał również na początku zapiszą się także z numerem "0" i nie zmienię już go, gdyż w momencie zapisu wyświetlany jest następujący komunikat:


Najnowsze żądanie zostało odrzucone ze względu na niewłaściwy token bezpieczeństwa. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.


Jednak odświeżanie nic nie daje. Nie pomogła też aktualizacja komponentu: phocagallery do wersji v3.2.8.


Jak przywróciłem stronę z kopii zapasowej i dodawałem kolejne utworzone już też wcześniej kategorie wszystko było dobrze, ale problem pojawił się dokładnie w tym samym momencie co za pierwszym razem - po przekroczeniu 530 kategorii.


Uprzejmie proszę o pomoc, gdyż za dużo włożyłem pracy w wykonanie tej strony, żebym teraz miał kombinować z migracją do np. wordpressa. Adres strony to www.piglowice.pl


Z wyrazami szacunku
Tadeusz_L