Witam,


Mam dylemat jakie rozwiązanie zastosować? - jedna z podstron serwisu to aktualności w formie bloga, około 10 artykułów i pod spodem odnośniki do następnych. Zauważyłem że klient wstawiał te same tytuły "nagłówki" i chciałby aby tak pozostało!
np:

Schody dębowe, schody sosnowe, schody z balustradą, itd. Nie przeszkadzało by mi to, ale strona ostatnio spadała o 30 pozycji.

1.Myślę aby zmienić "aktualności" na "schody" - w menu
2. dać nagłówek h1 SCHODY
3. trochę tekstu opisującego produkcję schodów itd
4. Dodawać kolejne artykuły ale bez "schody" tylko sama nazwa sosnowe, kolejny artykuł - dębowe itd.

Czy zastosować inny sposób? - zmienić domyślnie h2 na p i wtedy będzie mógł dodawać te wpisy z "schody" do tytułów, ale wiąże się to z dodaniem, więcej tekstu do takiego artykułu, aby było zagęszczenie słów (nie tylko same wpisy schody).

Domena ma kilka lat. Inne frazy dalej są wysoko, jedynie na ta frazę odnotowała spadek po 2 miesiącach dodawania artykułów. Problem to dublowanie nagłówków, przy bardzo małej ilości tekstu. Jakie rozwiązanie było by najlepsze? aby wyjść kompromisem z tej sytuacji? bardzo prosze o porady i z góry dziękuje.