Pewnie było, pewnie mnie z..e jak burą sukę ale nie umiem zadać poprawnego pytania by wyszukać odpowiedzi na mój problem.
Adres: mlodarodzina.pl
Problem:
Kod:
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:86) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:86) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:86) in /libraries/joomla/session/session.php on line 426
do tego cokolwiek nie kliknę, otwierają się strony z zakładami, zarabianiem miliardów przez internet itp.
wywaliło się kodowanie

teraz zmienna, która wyklucza pewne wyniki z wyszukiwarek:
Mam dostęp tylko do panelu administratora strony. Nie mam odstępu do hostingu, mySQL.

Jak sobie z tym poradzić?
Za wszelkie sarkazmy i inne odpowiedzi, z których wynika że jestem "niewykształcony" a autor jest joomlowym bogiem - dziękuję. Nie jestem bogiem joomlowym i nie zamierzam być. Zajmuję się inną dziedziną informatyki.
Potrzebuję pomocy i jeśli ktoś ma chęć mi ją udzielić to poproszę.