@Gall Anonim - dzięki za odpowiedź

Z tym, że jest lepiej z wordpress i drupalem to info od pomocy technicznej home. Napisali mi, ze mają po prostu dużo mniej zgłoszeń od osób które używają tych cms.


Cytat Wysłane przez Gall Anonim Zobacz wiadomość
Zasada jest taka że należy separować katalogi w których są witryny - co jest bodajże na home.pl możliwe - jedna nieseparowana witryna może być źródłem wszystkich pozostałych - separowanych.
Proszę jaśniej. Mam w public_html foldery sze stronami - dla kazej domeny osobno - przypisane bez separacji serwisu. Jak mozna inaczej? na niektórych serwerach widziałem, ze gdy przypiszę domenę do serwera to tworzy się tam katalog public_html_nazwa_domeny - ale to chyba podobnie? zresztą problem i tak jest na różnych stronach na róznych serwerach więc to nie samo zarażanie jednej witryny o inną.


Admintools i RS Firewll i firewall to trzeba używać razem? Nie ma czgeos 2 w 1? np. ten securitycheck pro ? Czy jak to się zainstaluje to samo oczyści stronę ?

Ja właśnie jedną stronę która miała skrypty spamujace oczyśicłem tak, że w sumie zainstalowałem nową joomle na istniejącej bazie danych. Był spokój kilka tygodni a później wpadł jakis skrypt wywołujący przy pierwszym wejściu jakaś rosyjską wyszukiwarkę. `Także to chyba tutaj jest problem jakiś z samą joomla.

z tym FTP do jednego IP to problem. Sam mam internet w play a tam tylko dynamiczne ip.

Nie wstawiłeś linka do skryptów sprawdzających obrazki.