Mam problem z którym nie mogę się uporać od jakiegoś czasu (pewnie jednak wynika to z mojej szczątkowej wiedzy w temacie). Sytuacja wygląda tak. W danej pozycji menu - "Miejsca" mam dodany typ pozycji menu wyświetlający Mapę Phoca. Pod tym za pomocą News Show Pro GK 5 wyświetlam 15 ostatnich dodanych artykułów z miejscami (mają one kategorię artykułów "Miejsca") do których znaczniki na mapie są odnośnikami.
Sytuacja wygląda tak, kiedy wchodzę przez markery z poziomu mapy to artykuł wyświetla się normalnie. Jednakże kiedy wchodzę w artykuł przez moduł News Show Pro GK 5 to wyrzuca mnie na stronę startową i artykuł wyświetla się gdzieś po środku tejże strony. Między innymi modułami.

Problem ten można w sumie banalnie usunąć, bo wystarczy że zrobię kolejną pozycję menu, np.: "Miejsca - artykuły" z typem pozycji menu "jedna kategoria artykułów - przegląd" i wybiorę przegląd kategorii z tymi artykułami - "Miejsca". Problem leży w tym, że wgl mi nie potrzebna taka dodatkowa pozycja menu. Może zna ktoś inne rozwiązanie tej sytuacji? Bo - tylko się upewnię - nie da się podpiąć w żaden sposób pod jedną pozycję menu dwóch typów pozycji?

Mam nadzieję, że nakreśliłem to w miarę czytelnie. Z góry dzięki!