Witajcie,
Strona na serwerach OVH działa już sobie jakieś parę lat, przebyła aktualizacje od 1.5 do 3.6.5 bezproblemowo. Od 2-3 miesięcy przy próbie zapisania artykułu, modułu, menu (czegokolwiek) - zapisywanie prawie działa jak ruletka. Wciskam ZAPISZ i albo się zapisze albo pokaże się informacja od przeglądarki że połączenie zostało przerwane (z przewagą 1 do 9 na nie). Traktowana po macoszemu stronka przeze mnie, więc nie zwracałem na to większej uwagi zrzucając winę na obciążenie sieci i takie tam pierdótki.
Jednak od jakiegoś czasu po aktualizacji innych stron do 3.6.5 - bardziej poważnych zacząłem zauważać to samo. Nie pomaga czyszczenie i zmiana przeglądarki, systemu operacyjnego czy operator Internetowy. Obsługa incydentów w OVH sprawdza temat od 29 marca i jak na razie wszystko jest po staremu czyli - źle.
Przeniosłem stronki na hosta lokalnego i zdalnego - zła sytuacja znika, wszystko działa jak należy. Strony nie zostały zaatakowane.

Czy spotkaliście się z taką sytuacją już? Jakieś rady?
Czy należy podciągnąć to pod próbę wymuszenia przez hostingodawcę wykupienia nowszego (gorszego) pakietu?