Witam serdecznie. jestem świeży w joomli i budując pierwszą stronę w tym systemie napotkałem problem na który szukam już rozwiązania od jakiegoś czasu z marnym skutkiem. Pewnie był poruszany już taki temat jednak nie mogę nic konkretnego znaleźć.
Mianowicie, mam u siebie zakładkę aktualności która wyświetla przegląd artykułów z konkretnej kategorii. Zwykłe artykuły mam zrobione w ten sposób że, większość jest podzielona na części i na przeglądzie jest tylko tytuł, i przycisk czytaj więcej, ewentualnie pierwszy akapit artykułu i dopiero po kliknięciu jest pełny artykuł. Jednak od czasu do czasu będę potrzebował umieścić tam też link zewnętrzy. Chodzi o to żeby link wyglądała na tej liście jako zwykły artykuł a po kliknięciu w jego tytuł, ewentualnie w czytaj więcej przenosił na podlinkowaną stronę.
Na szybko rozwiązałem to w taki sposób, że utworzyłem obrazek wyglądający jak przycisk czytaj więcej na stronie i pod nim chowam link jednak jak ktoś zamiast tego kliknie w tytuł wyświetla artykuł w którym jest wyświetlany tylko ten przycisk dla tego dla większej estetyki szukam innego rozwiązania