Witam,

minelo poltora miesiaca od kiedy postawilem strone. Niestety nie jest ona widoczna w zadnych wyszukiwarkach. W miedzyczasie dodawalem ja manualnie do katalogow i witryn, m.in google i onet. Opisywalem poszczegolne artykuly metakeywords i content jak rowniez i cala witryne w global configuration spod poziomu joomla. Zainstalowalem mape serwisu. Uzylem automatycznego dodawania do 15 wyszukiwarek.
Dlaczego moja strona jest nadal nie znajdowana przez wyszukiwarki?

Aha, jakis czas temu usunalem z glownego katalogu plik robots, ktory chyba nie pozwalal na przekopanie tresci.
Problem w tym, ze sie nie znam na pozycjonowaniu, moze ktos cos poradzi? Albo odesle do tutoriali, forum itp. Bylem na kilku (optymalizacja.com, searchengines.pl), ale nie wiem czy uwagi tam sa adekwatne do joomla - robilem kilka rzeczy i nadal nic.

A jak wy zadbaliscie o to, by wasza strona znajdowana byla przez wyszukiwarki?

Mam tez crawler alert, i jeszcze zadnego maila nie dostalem ze cos 'chodzilo' po mojej stronie.

Slowem probowalem na rozne sposoby i nadal probuje, ale jak na razie trace juz pomysly. Mowi sie, ze moze trwac to do 3 mies. Tylko dlaczego inne strony, ktore powstawaly w tym samym czasie co moja, juz widac?
Nie chce tez obudzic sie za nastepny miesiac czy dwa, w momencie gdy hipotetycznie wyszukiwarki nie beda mnie znajdywaly, i dowiedziec sie o czyms, co musialem wpierw zrobic by w ogole byc uwzglednionym w wyszukiwarce.

Podsumowujac: co zrobic, by byc widzianym w sieci?