Witam!

Przy próbie zalogowania sie od strony frontendu pojawia się pusta strona z komunikatem:

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Błąd 403.

Szukałem wyjaśnienia na forum i w internecie, nie znalazłem jednak dobrego rozwiązania. W znalezionych na forach przypadkach były takie odpowiedzi, jak:
1. usunięcie lub zmiana ustawień w htaccess.txt,
2. przywrócenie strony z kopii zapasowej,
3. ktoś proponował zmianę chmodów dla katalogu głównego strony www z instalacją joomla.

ad 1 - to u mnie nie pracuje.
ad 2 - nie bardzo jest z czego.
ad 3 - nie wykonam tego sam - na razie.

Przyczyny: niedawno administrator przeniósł stronę www na nowy serwer. Pozmieniałem ustawienia, ścieżki, hasła w configuration.php tak, jak trzeba, ustawiłem na nowo chmody. Wszystko działa oprócz logownia i wysyłania poczty przez formularz. MOGĘ zalogować się przez backend.

Dane serwera: apache + mysql 5.022 - danych o php nie wyświetla, podejrzewam, że wersja 5...

Joomla 1.0.11 pl Stable, safe mode ON (przy OFF problem nadal się pojawia) , dostęp do wszystkich katalogów OPRÓCZ katalogu TMP.


I pytanie czy to (katalog TMP bez praw zapisu) może być przyczyną? - jak ustawić ten katalog TMP?

Czy może przyczyna leżeć w ustawieniu praw do głównego katalogu z instalacją joomli?

Jeśli nie, co czynić?