No to po raz kolejny, Mistrzu Kurtz!
Zanim zaczniesz polemizować, przemyśl dobrze i do końca.

Ja o jednym, Ty o drugim. Ja o powszechnie przez wszystkich, którzy co nieco się znają na rzeczy krytykowanym zwyczaju
przecież na stronie nie będę puszczał hard rocka. Chodzi o bardzo cichą muzyczkę, która będzie dodawała klimatu stronie!
Tak, jakby jakiekolwiek znaczenie miało, czy to hard czy muzyka relaksacyjna.

W tym "zamiast kpić" jest też wyraźna informacja: nie ma takiej głupotki dla Joomla!, która będzie grała 5-10-15-20 sekund bez względu na to, czy użytkownik odświeży stronę (o ile wiem, ale Ty też nie wiesz, bo gdybyś wiedział to pewno byś zapodał). A we wcześniejszych postach pytający o to się właśnie martwił, że odświeżanie muzyczkę przerwie i "apiaćodnowa"

Prosty, bardziej prosty, lepszy i gorszy, darmowy i komercyjny odtwarzacz ma to do siebie, że decyzję : włączyć i słuchać czy nie włączać pozostawia UŻYTKOWNIKOWI. Doczytaj tego w moim poście, bo głupio mi cytować.

Gdyby Izirix pytał o komponent, moduł, bota do prezentacji muzyki czy dźwięku, to też bym pewno przez te "klapki na oczach" napisał coś odstręczającego, bo tyle co na www.joomla.pl Magdaa publikowała artykuł o musicbox a ja o AllVideo (jak wiadomo, nie tylko video).
Ot, tyle!
Publicznie też informuję, że dostajesz ode mnie po reputacji za nie pierwszy tekst z tendencją do obrażenie kogoś. Ani mnie, ani Tobie, ani nikomu nikt tu takiego prawa nie dał!