Zmiana globalnych ustawień - nie zapisuje
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Zmiana globalnych ustawień - nie zapisuje

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-02-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Zmiana globalnych ustawień - nie zapisuje

    Witam,
    nie bez problemów udało mi się zainstalować joomlę w wersji 1.0.7 na uczelnianym serwerze. Mam jednak następujący problem: chcę zmienić globalne ustawienia w panelu administracyjnym, napisane jest: " configuration.php :: zapisywanie -: możliwe " ale niestety po dokonaniu zmian i kliknięciu w zapisz pojawia się " Błąd! Nie można otworzyć pliku configuration.php do zapisu! ".
    Już w czasie instalacji nie mógł zapisać pliku konfiguracyjnego i musiałem przeklejać jego treść i wrzucać własny plik configuration.php na serwer. Wydaje mi się, że coś jest nie tak z tym serwerem. Jego właściwości:
    PHP działa na:: Windows NT CENTAUR 5.0 build 2195
    Wersja MySQL::4.0.21-nt
    Wersja PHP::4.4.2
    Serwer WWW::
    Microsoft-IIS/5.0
    Nie możliwa jest zmiana atrybutów poprzez chmod, gdyż pojawia się informacja: " command not understood ".
    Dodam, że raczej nie jest to kwestia zapisywania albo zmiany plików, bo bez problemu dodawać mogę nowe newsy i użytkowników. Co mogę z tym zrobić? Chciałem napisać może do uczelnianego admina, ale tak naprawdę to nie wiem co mogę mu napisać, w czym mógłby mi pomóc.
    Pozdrawiam
    Radek
    Ostanio edytowane przez fred11 : 21-02-2006 20:50

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •