Z hackowali mi strone:/
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Z hackowali mi strone:/

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1

    Domyślny Z hackowali mi strone:/

    Witm, wszystkich forumowiczów. Mam konto na 60free.ovh, do tej pory miałem zainstalowane Joomla 1.0.12, po jakichś zmianach na ovh padła mi strona. Troche się z nią męczyłem ale przy okazji stwierdziłem że zmienię wersję Joomla na 1.0.13 IE ISO, po tych zmianach musiałem troche jeszcze literki na polskie pozmieniać. Kiedy pozmieniałem już wszystke artykuły. Wszystko fajnie działało. Niedawno wróciłem do domu i widzę że ktoś podmienił mi stronę startową. Widniały na niej flaga brazylijska i jakies napisy po hiszpańsku. Spanikowałem i od razu podmieniłem strone startową (index.php) na swój. Na swój z wersjii instalacyjnej Joomla 1.0.13 IE ISO. I wszystko wróciło do normy, na serwerze znalazłem jeszcze nowy folder o nazwie "newdir1" który usunąłem, oraz plik php-cgi.php lub cgi-php.php (nie pamiętam dokładnie) plik chciałem podglądnąć po w Total Commanderze jednak kiedy próbowałem to zrobić AntiVir wyrzucił komunikat o zainfekowanym pliku. Więc jego również też usunąłem. Więcej nic nowego nie znalazłem. Czy spotkaliscie się już z czymś takim lub czy wiadome są jakieś bugi w tej wersjii Joomla?

    Adres mojej strony to www.wromanek.ovh.org
    Ostanio edytowane przez wojtekkk87 : 21-10-2007 23:37

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •