Witam,
Na początku podkreśle że to moje pierwsze spotkanie z joomla :o ale mam doswiadczenie z innymi cms'ami
Myślałem nad tym jak zrobić mały potralik społeczności, aż w końcu wywnioskowałem, że najlepszym wyjściem będzie joomla + CB i pewnie wszyscy co w temacie podzielą moje zdanie jak kogoś nie stać na inwestycje w napisanie portalu ;/ "albo mija sie ona z celem"
Powoli dochodze co i jak... a jedyny problem jaki mnie napotkał to rejestracja z wyborem kobieta/mężczyzna, walczyłem z tym cały dzień i nie mogłem nic konkretnego znaleść ;/ tzn. znałem jeden plugin do CB, ale jest on płatny ;/ tu na forum wyszukalem np. cos jak "forme" ale to i reszta dodaje chyba tylko dodatkowe pola... u mnie rejestracja jest przez CB i np. w jednym pluginie do wyswietlania profili jest w ustawieniach miejsce na podanie nazwy tabeli która odpowiada za mele/female...
Prosił bym bardzo o pomoc w opisaniu tego jak to zrobić... żeby to wszystko zadziałało, nie podaje nazwy wtyczki w której jest zapytanie do bazy danych, ponieważ w innych też napotkałem coś takiego i chodzi o zrobienie rejestracji z wyborem kobieta/męszczyżna i utworzeniem tego wpisu w msql, myśle że wiecie co mam na mysli i przepraszam za możliwie niezrozumiałą treść ale cieżką noc miałem