Dzięki za uwagi
@REGE
1 czy mógłbyś zrobić screen?
2. właśnie skonczyłem to poprawiac i mam nadzieje ze jest ok, aczkolwiek nie jestem do końca pewny, więc prosiłbym o informacje gdyby się znów to pokazao

@magic
1. słuszna uwaga. Ograniczenie do jednego użytkowniki wynika z faktu aby nie wchodzić sobie w pradę z tłumaczeniem, ale faktycznie rozbicie na mniejszcze pod części ułatwiło by pracę. Pomyśle jak to zrobić jak tylko reszta kodu będzie już pełni stabilna, bo nie chcę teraz wprowadzać tak poważnych modyfikacji

2. z długością sesji to jest pewien problem i tu nie mam jasności , czy lepiej jest zostawić długą sesje i nie denerwować ludzi częstymi komunikatami, czy faktycznie lepiej skrócić aby w razie czego od razy zwalniać plik. Najlepiej byłoby aby nie dało się opuścic pliku inaczej niz po przez Zakończ co kończy sesje w tym pliku, tak jak jest w edychi w Joomli ale póki co nie doszedłem jak to zrobić

3 jak najbardziej słusznie, tylko na razie mam dość problemów które zaczęły się pojawiać w trakcie używania translatora. A wszytsko przez to ze nie ma standaru wyglądy zapisu plików jezykowych dla Joomli i czasem pomimi dostosowania dla potrzeb translatora i tak kwiatki wychodzą, jak tylko opanuję sytuację na tyle że będę mógł przestać ciągłego nadzoru czy coś nie wykrzacza pomyślę o tym

Jeszcze raz dzięki za opinie