No właśnie. pisałem ogólnikami z punktu widzenia popularności OsCommerce i potencjalnego skryptu który go zastąpi - stąd powiątpiewania. Kilka poprzednich postów to były takie ogólne wrzuty o niczym ;) Jak będzie dobry (a pewnie będzie) to się przyjmie i pewnie będą fajne zlecenia na wdrożenia, ale to jeszcze nie a popularność.

Ja się zastanawiam od bardzo dawna nad popularnością pewnych skryptów, które mają sporo wad itd i wychodzi mi na to że 1.łatwa instalacja/łatwy interfejs, 2.dużo rozszerzeń. No i to było proste do uzyskania w PHP4, gdzie kod jest strukturalny, każdy pisze jak chce itd., wiadomo, jak to czasem bywa w php. Ale w php5 już takie łatwe może nie być, bo trzeba jednak już coś wiedzieć o obiektowości i takich tam.

Fajnie, że napisałeś o tych kosztach OS, ich świadomość imho wśród "ogółu" jest dość niska ale to też się zmienia.

OT:
Z XtCommerce niektóre działają ale mozolnie się to przerabia, wogóle cały ten skrypt to nie te czasy. Ale ostatni raz miałem z nim do czynienia chyba rok temu, może coś się zmieniło.