Z moich "zabaw" Virtuemart wynikło kilka pytań:
1. W jaki logiczny sposób tworzyć listy towarów do importu w formacie csv? Jak one powinny wyglądać i jaką powinny mieć strukturę (jak tworzyć w EXCELU tabelę)? Jest tam instrukcja po angielsku, ale jak sądzę łopatoligczne wytłumaczenie tego przyda się również innym użytkownikom (mnie również ). Może jest jakiś dodatek do VM automatyzujący tę funkcję? Ja nie mam pojęcia o php, ale może to być wyzwanie dla osób znających się na tym.
2. W jaki sposób załadować po kilka zdjęć np. do opisu jednego towaru? Jeżeli jak w moim aktualnym sklepie mam ponad 1000 artykułów, gdzie średnio przypadają 2 zdjęcia na artykuł, to robienie tego ręcznie (pojedynczo) mija się z celem.
3. Istnieje możliwość wygenerowania listy towarów/cennika w formacie csv. Jak nacisnę tą ikonkę (exportu), to zamiast pliku csv ściągam jakiś plik php. Dlaczego?
4. Czy zna ktoś może stronę z nakładkami, dodatkami, itp. usparwniającymi parcę z Virtuemart?

Aha, na koniec się pochwalę: Virtuemart udało mi się zainstalować bezproblemowo automatycznie przy safe mode-on