MySql5 migracja z MySql4 w nazwa.pl
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: MySql5 migracja z MySql4 w nazwa.pl

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-03-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny MySql5 migracja z MySql4 w nazwa.pl

    Witam

    Mam postawioną stronę na - nazwa.pl - Joomla wersja 1.0.11 – MySql 4.1 PHP 4 no i jak to w życiu bywa firma która mi udostępnia miejsce na serwerze (szuka dla mnie dodatkowej pracy) poinformowała mnie o zmianach, które w niedługim czasie nastąpią tj. aktualizacja wszystkich baz MySQL 4.1 do wersji MySQL 5 wynikające z braku wsparcia starszej wersji przez MySQL AB no i tu rodzą mi się pytania może ktoś już to przerabiał ? przechodzenie na wyższą wersję MySQL i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem poradą zapraszam do dyskusji , przy okazji nasuwają mi się pytania, które mnie naprowadzą do rozwiązania tego problemu.

    1.Jaka wersja joomli pracuje poprawnie z MySQL 5 z tego co doczytałem na forum moja wersja nie chodzi …. ,
    2.Czy trzeba wprowadzić jakieś zmiany odnośnie samej bazy jeżeli będzie wymuszona migracja na wyższą wersję Joomli czy też MySQL, czy wystarczy samo przerzucenie bazy.



    Wracając do tematu wszystko chodzi poprawnie bez potrzeby migracji, chociaż dla bezpieczeństwa strona została przed terminem zmigrowana jako jeszcze jedna strona awaryjna do wyższej wersji. Zostawiłem ją sobie do testowania dodatkowych modułów.
    Ostanio edytowane przez arekvie : 07-01-2009 21:29

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •