Przenosiny na nowy serwer - laik.
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Przenosiny na nowy serwer - laik.

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-09-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Przenosiny na nowy serwer - laik.

    Witam wszytskich,
    niedawno wraz z kumplem przejąłem pewien serwis postawiony na Joomli. Poprzedni właściciel kierował nim jakiś czas, po czym wygasła domena i wszystko padło. Jestem prawie że kompletnym laikiem, ale szybko się ucze
    cały katalog który żywcem zassałem z poprzedniego FTPa ma 350 mb z czego 260mb w katalogu cache - czy to normalne ?
    Jednak przede wszytskim interesuje mnie jak to teraz postawić na nowym serwrze. Starej bazy danych nie mam i nie potrzebuję, mam za to już utworzoną nową na doeclowym servie. Wyczytałem tu na forum że trzeba pozmieniać adresy w configuration.php szkopuł w tym że takiego pliku nie ma nigdzie a szukałęm "szukajką" nie na oko. Ściągnąłem również MIGRATORA ale nie wiem jak go ugryść...Niestety nie jestem również w stanie powiedzieć jaka to wersja joomli (jak to zrobić ? proszę o wyrozumiałość i pomoc.

    Aha, żeby nie brzmiało to aż tak strasznie, to powiem że kiedyś instalowałęm joomle na yoyo.pl w ramach zaspokajania ciekawości(udało się), ale wtedy to było dość proste, a teraz nie wiem jak do tego w ogóle podejść przez to że nie ma instalacji i tego pliku configuration.php.
    Ostanio edytowane przez zachary1985 : 17-09-2008 12:04

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •