Witam,

mam problem z użyciem znacznika(?) readmore i z wyświetlaniem prawidłowym artykułu na stronie.
Otóż, przygotowany artykuł jako news na frontpage ma wstawiony readmore po paru linijkach. I w takiej skróconej postaci pojawia się na ekranie. Ale po naciśnięciu przycisku readmore (czyli Więcej..) pojawia sie artykuł, ale nie cały, lecz od miejsca gdzie w żródle strony jest owo readmore wstawione, do końca. Czyli brak jest tych pierwszych linijek, które są przed readmore.

Żeby było śmieszniej, nie z każdym artykułem tak jest i nie potrafię znaleźć przyczyny czy jakiejś prawidłowości. Nic nie ma specjalnego w źródłach html tych artykułów. Proste formatowanie, znaczniki < /> się zgadzają.

Można powyższe obejrzeć na stronie joomla.m2t.pl
Na stronie główne pojawiają się artykuły. Dwa z nich wyświetlają się prawidłowo, a dwa pozostałe własnie tak, jak opisałem. Nie od początku.

Inny problem: czasami edytuję tekst artykułu uzywając opcji html, czyli wchodze w żródło strony. Ostatnio chciałem zmienić znak & na &amp; Po nacisnięciu update i ponownym otworzeniu żródła, pojawia się & zamiast &amp; Czyli jakby to sie nie zapisywało.

Uzywam 1.5.8 ale to występowało też w 1.5.7.

Jako edytora html artykułów używam standardu w joomli czyli Tiny MCE 2.0.


Będę wdzięczny jak nie wiem co za podpowiedź.

Pozdrawiam

Marek