Szukam kilku dodatków - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 20 z 20

Temat: Szukam kilku dodatków

  1. #11
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok. Chociaż mam sam pewine problem z opisaniem tego:

    1.Powinien mieć możliwość wyświetlania w artykułach w danej kategori bo chciałbym go dodac tylko do kilku(konkretnie tych w których miałbym opisy gier)

    2.Powinien mieć możliwość oceniania w kilku opcjach typu: hymmm tu dorbny problem jescze (nie wchodzi w rachube raczej grafika muzyka itp bo to bedzie stronka o grach bazujacych na przegladarkach) ale bym coś wymysli Najważniesze jest to zeby kilka opcju było. Mogą być np na sztywno jakieś 4 ustawione byle bym mógł gdzieś ich nazwy wyedytowć.

    3. No teraz coś raczej trudnego do znalezienia, ale fajnie by było gdyby wyliczał średnia z tych ocen i zeby miał modół wyświetlajacy na stronie głownej coś w stylu Najwyżej ocenione.

    To chyba tyle miało by to wygladać tak jak na http://www.mmorpg.com tam bliżej prawej strony są najwyżej ocenione. Wiem ze tamto jest pisane specjalnie pewnie pod ich stronke i wogóle maja wszytko pod siebie pisane no ale z tego co zauważyłem dobrze ustawiona Joomla weile potrafi weic nie szkodziło zapytać.

    Jeżeli moglibyscie zwrócić jescze uwage na mój topic w dzaile instalacja: http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=1941
    Dzieki za pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Więc potrzebujesz komponentu który umożliwi:
    1.Stworzenie katalogu gier
    2.Głosowanie/ocenianie tych gier
    3.Wstawienie obrazków/screenów z gier
    4.i...nie wiem co jeszcze

    ale jesli uważasz,że tego się nie zrobi w Joomla! to chyba błąd

    a takie coś jak Bookmarks ?
    Może nie do końca idealne,ale....zawiera wszystko z pkt.1-3. Oj troszkę pokombinować trzeba i się zrobi - nic na tacy tylko trochę pracy;)
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kombinowanie mi nie szkodzi tylko niewiem jescze zabardzo co jest co.
    Katalog gier chcaiłem na zwykłych artykułach oprzeć dlatego chciałem mieć do tego w tych ocenach możliwość wyboru kategorii w których miał by być aktywne. No dziaj juz nie bede testował ale dziki za info w piatek coś pomysle juz na nowym serwerku.

    Cytat Wysłane przez Sova
    ale jesli uważasz,że tego się nie zrobi w Joomla! to chyba błąd
    a to moje post wyżej:

    no ale z tego co zauważyłem dobrze ustawiona Joomla weile potrafi weic nie szkodziło zapytać.
    Ostanio edytowane przez MlodyJopek : 26-04-2006 00:39

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chej czy ktoś to jeszcze czyta zdaje mi sie ze zanlazłem komponent ale nie moge go za nic wyświetlić na stronie ;/
    Jest nawet u nas opisany na Joomla.pl:
    http://www.joomla.pl/index.php?optio...=detail&id=208

    mógłby mi ktos pomóc ?? Jak to sie wyświetla w artykułach już się staram i staram i nic.

    A właśnie zauważyłem jescze jedno :/ Takie coś:

    DB function failed with error number 1054
    Nieznana kolumna 'a.id' w on clause SQL=SELECT a.id,a.pid,a.date,a.name,a.location,a.email, a.published,a.comments,a.title,b.title as product,c.report FROM `jos_ff_review_comments` a, `jos_content` b LEFT JOIN `jos_ff_review_votes` c ON a.id = c.reviewid WHERE pid = b.id ORDER by a.id DESC
    ktoś może cos poradzić ??
    Ostanio edytowane przez MlodyJopek : 02-05-2006 18:16

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    DObra to moja bystrośc jest niesamowita i zapomniałem opublikować bot'a
    Problem z tym błedem bazy dalej aktualny tzn. nie wiem jak go mam rozumieć zabardzo bo w jos_ff_review_comments istnieje kolumna id więc co chodzi o to ze jej tam nie powinno być czy co. Może ktos pomóc??

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny Znam rozwiazanie.

    Dla wszytkiech potrzebujących rozwiazania tego problemu znajduje sie ona na forum oficjalnym komponentu a brzmi tak:

    Dajemy komponenty ->Facile Forms->Manage Forms->BackendXR: Moderate Reviews->Comments List-> Query i zamieniamy cały kod na:

    if (!$pid) {
    $rows = ff_select(
    "SELECT a.id,a.pid,a.date,a.name,a.location,a.email,\n".
    "a.published,a.comments,a.title,b.title as product,c.report FROM (`#__ff_review_comments` a,\n".
    "`#__content` b)\n".
    "LEFT JOIN `#__ff_review_votes` c ON a.id = c.reviewid\n".
    "WHERE pid = b.id $order"
    );
    } else {
    $rows = ff_select(
    "SELECT a.id,a.pid,a.date,a.name,a.location,a.email,\n".
    "a.published,a.comments,a.title,b.title as product,c.report FROM (`#__ff_review_comments` a,\n".
    "`#__content` b)\n".
    "LEFT JOIN `#__ff_review_votes` c ON a.id = c.reviewid\n".
    "WHERE a.pid = '$pid' AND a.pid = b.id $order"
    );
    }

    Ostanio edytowane przez MlodyJopek : 02-05-2006 22:45

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tzn nie wiem czy to wszytkich dotyczy u mnie podziałało ale mam:

    Wersja MySQL:: 5.0.18 Wersja PHP:: 5.1.2i wiekszość ludzi z tym problemem miała MySQL w wersji 5 :/ No ale działa i to sie licy wreszcie mam moentarze z ocena w dowalnch kategoriach i wylicza średnią :] Fajne to jest tylko jescze miejsce wyświetlania w artykule musze zmienić i bedzie super.

  9. #18
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    a nie mozesz sobie tego php ustawic na 4 ?

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-04-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    10

    Domyślny

    a nawet nie wiem wszytko działało wiec nie sprawdzałem zaraz zobacze. ale z tego co czytałem u nich to MySQL wina

  11. #20
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    taka dobra zasada, jezeli mozna cos zrobic zeby bylo lepiej to nalezy to zrobic, tym bardziej ze zmiana php przez .htaccess to kosmetyka a anwet jakby poprosic admina to tez nie robia problemow

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •