247portal i Joomla 1.5.9
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: 247portal i Joomla 1.5.9

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-03-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny 247portal i Joomla 1.5.9

    Witam,
    od jakiegoś czasu walczę z nową wersją i tą skórką i już się poddaję. Nie mogę jej zainstalować a właściwie nie mogę lub nie umiem jej ustawić jako domyślną.
    Na początku miałem problem z instalacja, gdyż miałem informacje, że skórka nie jest napisana dla tej wersji i zaleca się włączenie dodatku system. Włączyłem wszystko co było związane z tym dodatkiem i proces instalacji przeszedł prawidłowo, ale teraz za diabła nie mogę ustawić jej aby była główna skórką. Cokolwiek ustawię jeśli chodzi o kolorystykę 247 to i tak wyświetlana jest podstawowa skórka (rhuk_milkyway)
    Pytanie, co robię źle lub co jeszcze miałbym zrobić aby można było używać tej skórki? Dodam jeszcze, że moja przygoda z Joomla dopiero się zaczyna, więc za wiele o niej nie wiem.

    Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    249
    Punkty
    11

    Domyślny

    a możesz opisać w jaki sposób dajesz ja jako domyślna?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-03-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba w jedyny oczywisty (no chyba, że się mylę), instaluję poprzez Rozszerzenia / Instalator a ładuje skórkę poprzez Rozszerzenia / Szablony i zaznaczam skórkę i klikam na domyślnie. W poprzednich wersjach działało do bardzo dobrze. Dodam jeszcze ze w katalogu templates i w odpowiednim dla danej skórki podkatalogu nie ma nic poza klikiem .xml, wiec coś chyba nie tak się instaluje. Ale zupełnie nie wiem co i jak mogę zrobić aby było dobrze.

    Dodam, że stawiam to u siebie na windowsie pod xampp 1.6.7

  5. #4
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Szablon ten jest stosunkowo stary (2005r.) działający z Joomla 1.0.x i Mambo 4.5.x. To, że udało się go zainstalować w trybie zgodności wstecznej wcale nie znaczy, że będzie poprawnie działał.
    Obawiam, że bez ingerencji w index.php szablonu się nie obejdzie.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-03-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,
    tego właśnie się obawiałem, a co do ingerencji w php to już nie dla mnie, mogę coś delikatnie pozmieniać lub przenieść w inne miejsce ale skomplikowana edycja to niestety nie dla mnie. Gdybym znal dobrze php, to pewnie sam coś bym sobie skroił na miarę no chyba, że dostanę jakąś podpowiedź co i jak miałbym pozmieniać, ale nie sądzę, że ktoś będzie taki miły

    A czy istnieje jakaś inna podobna skórka lub gdzie ewentualnie mogę się rozejrzeć ze innymi skórkami działającymi pod tą wersją.

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A czemu sądzisz, że nie dla Ciebie? Zajrzyj do FAQ na forum.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    249
    Punkty
    11

    Domyślny

    Przepraszam ale musiałem wykluczyć najprostszą przyczynę stąd to pytanie jak.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-03-2009
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie masz za co przepraszać w końcu nikt nie wie kto po drugiej stronie siedzi

    Co do FAQ to zobaczę, może coś wymyślę choć nie zaszkodzi poprzeglądać inne skórki

    Dziękuję bardzo za pomoc z tym problem a mam ich jeszcze sporo

    Ale o nich muszę napisać w innym dziale aby nie zaśmiecać forum.

    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •