Kunena - błąd instalacji
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Kunena - błąd instalacji

  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    24-02-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Kunena - błąd instalacji

    Próbuję zainstalować na Joomli 1.5.10 spolszczoną wersję forum Kunena 1.5a PL. Niestety - wyskakuje mi coś takiego:



    Fatal error: Call to a member function setQuery() on a non-object in /home/anturu/ftp/gryparagrafowe/administrator/components/com_kunena/install/kunena.special.upgrade.1.0.5.php on line 28
    Upgrading "com_kunena" (Version: 1.0.5 / Version Date: 2008-12-01 / Install Date: 2009-04-17 / Build: 855 / Version Name: Redwood) Version: 1.0.5 (Version Date: 2008-12-1, Build: 855, Version Name: Redwood)


    Kilka godzin temu z sukcesem instalowałem starego FireBoarda (oczywiście już go odinstalowałem), więc nie wiem w czym rzecz - wersja FireBoarda dla J!1.0.x przy włączonym Legacy normalnie mi się instalowała, tymczasem natywna wersja Kuneny dla J!1.5.x nie idzie... a spodziewałbym się raczej sytuacji odwrotnej :/

    Może mi ktoś pomóc to zrozumieć i sprawić, by udało mi się zainstalować Kunenę?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Blokowany
    Dołączył
    24-02-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    A co najciekawsze, mimo wielokrotnego wyskakiwania tego błędu, później także przy próbach instalacji wersji 1.5 nie spolszczonej... Okazuje się, że Joomla WIDZI zainstalowaną jak gdyby nigdy nic Kunenę No nic, spróbuję ją skonfigurować, może się nic nie sypnie...

  4. #3
    Blokowany
    Dołączył
    24-02-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cholera... jednak będę potrzebowałem Waszej rady/pomocy Ok, Kunena nie ma przynajmniej problemów z kasowaniem rang, jak to miał FireBoard... Ale nie wyświetla w ogóle grafik rang... Jakby w ogóle tych grafik nie było... w dodatku pokazały mi się dokładnie te same rangi, które kilka godzin temu miałem w FireBoardzie (( A przecież go odinstalowałem! Skąd się tam jeszcze wzięły?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •