Problem z bazą danych
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z bazą danych

  1. #1
    Nowicjusz nym awatar
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z bazą danych

    nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam, ale mam problem z bazą danych tzn. zainstalowałam joomle na serwerze, serwer był i jest na tyle dziwny ze nie mogłam dokończyć pracy nad stronka nie zgrywając sobie wszystkiego na dysk ponieważ nie mogłam dograć żadnego nowego elementu.

    Baza danych wyeksportowała sie bez problemu, takze bez problemu zaimporotwala i wyeksportowala juz na serwerze na dysku.

    Niestety przy w próbie wgrywania jej spowrotem na serwer wyskakuje mi błąd :


    --
    -- Zrzut danych tabeli `jos_categories`
    --
    INSERT INTO `jos_categories` ( `id` , `parent_id` , `title` , `name` , `alias` , `image` , `section` , `image_position` , `description` , `published` , `checked_out` , `checked_out_time` , `editor` , `ordering` , `access` , `count` , `params` )
    VALUES ( 1, 0, 'kontakt', '', 'kontakt', '', 'com_contact_details', 'left', '', 1, 0, '0000-00-00 00:00:00', NULL , 1, 0, 0, '' ) , ( 2, 0, 'do pobrania', 'do pobrania', '', '', 'com_docman', 'left', '<br type="_moz" />', 1, 0, '0000-00-00 00:00:00', NULL , 1, 0, 0, '' ) ;

    MySQL zwrócił komunikat:
    #1062 - Duplicate entry '1' for key 1


    może powinnam zmienić coś w samej bazie, nie wiem nie znam sie na tym dlatego proszę żeby ktoś mi pomógł to poprawić.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 695
    Punkty
    574

    Domyślny

    Na tym, o czym piszesz, to ja się nie znam, ale się odezwę: zmień serwer.

  4. #3
    Bywalec kondorek awatar
    Dołączył
    18-05-2006
    Wpisy
    128
    Punkty
    108

    Domyślny

    A baza danych na serwerze jest pusta?Jeśli nie, być może dlatego wywala błąd
    KAT - Legenda wyśniona

  5. #4
    Nowicjusz nym awatar
    Dołączył
    22-04-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    zmiana serwera nie wchodzi w gre, bo niestety nie zależy to ode mnie tylko od szefostwa a ci zmieniać nie zamierzają :/

    wyczyszczenie bazy danych pomogło dziękuje bardzo

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •