Aplety na pozycji modułów
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Aplety na pozycji modułów

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny Aplety na pozycji modułów

    Za pośrednictwem czego i jak można, jeśli można, wstawić aplety zewnętrzne jako moduł na pozycji modułu? Na przykład pogoda ale zewnętrzna, nie z modułu Joomli, czy kursy walut czy inne? Jako Javascript, php są i nic nie wychodzi. Te moduły opisane jako mogące wyświetlać any code nie działaja. To znaczy działają tak, że powstaje biały ekran zamiast strony.
    Ostanio edytowane przez andrzej61 : 31-05-2009 09:16

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    albo wyłącz edytor wstawiając kod w nowy moduł - albo użyj takiego magicznego przycisku w używanym edytorze, który pozwala wstawiać kod html... powinno pomóc
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    13-01-2007
    Wpisy
    186
    Punkty
    10

    Domyślny

    To z wyłączeniem sprubuję, choć nie wiem czy kiedyś nie próbowałem i fiasko. Ale żeby przycisk html? To już Mało kto wie że tak się wstawia. Fakt jest taki że aby się wszelkie kody czy pluginy z tagami realizowały na pozycjach modułów to trzeba cudu. Nie ma ustawień filtrowania tak jak na contencie. A jest kilka modułów które są reklamowane że dają takie możliwości, tylko że żaden nie działa. I teraz jest tak, że gorzej niż w Joomli 1.9.x z tym. Gość co robił JCE powiedział na forum JCE, że to jest sprawa Joomli a nie wina edytora.
    Jak ktoś taką opcję wyłączył to zdaje mi się że celowo z jakichś względów.
    A myślenie w ogóle jest słabą stroną Polaków. Co poradzić.
    Sĸórkę chyba trzeba dać nową na forum bo tę co jest jedzą robaki os środka monitora. To nie od mojej strony bo się nie rozgniata. Mól forumowy.
    Ostanio edytowane przez andrzej61 : 31-05-2009 13:20

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •