A więc tak. Troszkę posty odbiegały powoli od tematu więc sprowadzę to wszystko na właściwy tor . Tworzę grafikę już od sporego czasu więc mogę pomóc przy tym, idąc dalej zacząłem tworzyć strony (www) w technologiach (X)HTML, CSS, PHP, Java więc co do pisanie dodatków, modułów i innych tego typu rzeczy jestem chętny I dochodząc do sedna sprawy ;) Miesiąc temu zainteresowałem się Joomla! Przez cały ten czas przeglądałem po kolei linijkę po linijce kodu czy podatna na modyfikacje, jak tutaj z SEO, bezpieczeństwo i przystosowanie do szat graficznych. Jak już skończyłem zostałem wniebowzięty :eek: To najlepszy CMS pod strony jaki do tej pory wyszedł !!! Genialne SEO walidacja i wszystko inne. Będe bardzo szczęśliwy jeśli będe mógł pomóc przy rozwijaniu tego projektu. (Wiem troche nawaliłem nie od rzeczy, ale tak jakoś mnie poniosło xD Wybaczcie) W każdym bądź razie jestem chętny pomóc. Mogę się zająć wszystkim czym będziecie chcieli od rozwijania projektu od strony technicznej po reklame i papierkową robote (chodź takiej nie ma ).